Big Shock opět v rukou úřadujícího šampióna Michala Šmídla

Po fantastické druhé sezóně, kdy společně s Michalem Šmídlem dominovali šampionátu Virtual GP, se stáj Big Shock rozhodla nadále pokračovat v tomto partnerství a Šmídl opět usedne za volant jejich vozu. Společně opět míří na přední příčky. Bude opět, již proslavený, žlutočervený vůz v boji o titul a získá nakonec Šmídl pomyslný mistrovský hattrick v Thrustmaster Virtual GP?

Virtual GP je platforma virtuálních závodů, která si klade za cíl nabídnout nejen zajímavé podniky pro virtuální závodníky, ale vše hlavně v živých přenosech s profesionální produkcí. Formulový šampionát Thrustmaster Virtual GP je významný právě tím, že v něm soupeří stálice dvanácti závodníků, kteří se scházejí v pražském studiu, kde závodí proti sobě na jednom místě. Kromě toho však Virtual GP plánuje pořádat i celou řadu online turnajů dostupných pro závodníky po celém světě.

smidl#17 Michal Šmídl

Dvojnásobný mistr Virtual GP, vítěz kvalifikace na třetí sezonu a rovněž i největší favorit na titul. Michal se k závodění se dostal přes hru Gran Turismo, která ho dostala až na GT Academy v roce 2013, se kterou se podíval na finále na Silverstonu, než o rok později začal suverénní kariéru ve Virtual GP. Krom toho slavil celou řadu úspěchů v iRacingu, rFactoru nebo F1 Gamezone 2016.

Michal je statisticky nejúspěšnějším jezdcem VirtualGP a je jedním z mála, kteří se zúčastní projektu od samého začátku. Ze svých 23 startů získal až neuvěřitelných 16 vítězství a krom jednoho závodu byl vždy na pódiu. Bilanci jen podtrhuje zisk 19 pole position a není tak divu, že ovládl oba ročníky.

Pociťoval jsi před kvalifikací nějakou nervozitu?

„Tlak nebo nervozitu jsem moc necítil, přeci jen jsem věděl, že na to budu mít dva pokusy. Také vím, že moje silná stránka je si rychle zvyknout na jakékoliv podmínky, kvalifikace byla tedy jen taková formalita.“

Jak se připravuješ na třetí sezonu?

„Na sezónu jsem začal trénovat už v říjnu, abych si zvykl na kompletně nové auto. Hodně se soustředím na nastavení auta, protože to je důležitý faktor. Cítím se už teď připravený na sezónu a chci získat třetí titul. Uvidíme, s čím přijdou ostatní do sezóny, je to otevřené.“

Koho považuješ za největší konkurenci?

„Za největší soupeře do sezóny považuji Jardu Honzíka, Martina Štefanka a Petra Zoubka.“

 

bigshock

Produktová řada Big Shock! byla na trh uvedena v roce 2003. Prvním produktem s nezaměnitelným černo-žluto-červeným brandem byl nápoj Big Shock! Svým složením s nejvyšším povoleným množstvím přírodního kofeinu, taurinu a celou řadou vitamínů dodávají tu správnou dávku energie. Dnes je tato značka jednou z nejžádanějších na poli energetických výrobků.

Přidat komentář / Add a comment