Představení cen pro ty nejlepší jezdce v letošní sezóně

Jedním z nejdůležitějších prvků každé soutěže je odměna pro ty nejlepší. A nejinak je tomu i u Thrustmaster Virtual GP 2017. Při výběru cen jsme si dali pořádně záležet a snažili se vybrat to nejlepší, co by mohlo oslovit naše závodníky a myslíme si, že se nám to povedlo! Takže na co se může letos těšit trojice nejúspěšnějších jezdců? Věcné ceny v hodnotě přes 100 tisíc korun zahrnují například jízdu ve formuli, testovací den v závodní motokáře a nebo sadu pneumatik! Podrobnější informace najdete v pokračování článku.

1. cena – svezení ve Formuli Renault 2.0 stáje Effective Racing

Skutečná závodní stáj Effective Racing nabídne vítězi celého šampionátu svezení v jejich dvoulitrové formuli Renault. Jde o moderní závodní stroj, velice populární mezi mladými jezdci v juniorských šampionátech. Motor o výkonu přes 200 koní a celková váha lehce přes 500 kilogramů dávají jasně najevo, že jde již o plnohodnotnou formuli. Navíc právě Effective Racing si ji nemůže vynachválit, právě s ní totiž zvítězili v loňském roce v mezinárodním šampionátu Carbonia Cup a má přezdívku Bella! Tak, který z jezdců dostane na konci sezóny možnost ji zkrotit?

2. cena – testovací den v Chebu v závodní motokáře stáje JOKA Racing

Ani další v pořadí nepřijde o možnost si v něčem zajezdit a opět to bude i závodní stroj. Díky EasyKartu získá druhý nejrychlejší jezdec příležitost otestovat závodní motokáru BirelART KZ2 a to na celý den na okruhu v Chebu. Jde o pořádně rychlý stroj, 50 koňských sil, zrychlení z 0 na 100 km/h za 3 vteřiny a maximální rychlost kolem 200 km/h. To vše společně s šestistupňovou převodovkou, kotoučovými brzdami a speciálními pneumatikami Vega slibuje jedinečný zážitek. Navíc celý test proběhne pod taktovkou profesionálního týmu JOKA Racing a pod dohledem Dominika Stříteského – vítěz Easykart 100 2015, vítěz KZ2 poháru AČR 2016 a 3. místo KZ2 MČR 2016.

3. cena – sada pneumatik značky Hankook dle vlastního výběru

Třetí nejlepší pak dostane sadu pneumatik od našeho virtuálního dodavatele, společnosti Hankook. Ta je známá jako jeden z předních výrobců pneumatik na světě a také svou angažovaností v motorsportu. Není překvapením, že právě Hankook se těší oblíbenosti i v prostředí závodů, jelikož jejich oddanost inovacím a novým technologiím je znát na každém jejich produktu. Jeden z jezdců tak dostane příležitosti si vybrat jakoukoli sadu pneumatik, kterou pak obdrží jako odměnu za úspěšnou sezónu ve Virtual GP.

Prize money

Kromě toho na jezdce čekají i skutečné peníze, tzv. prize money. V letošním ročníku si jezdci odnesou v přepočtu 80 tisíc korun.

Poháry

A samozřejmě nebudou chybět ani poháry, které budeme rozdávat každý závod. Design je postavený kolem hlavního partnera celého šampionátu, společnosti Thrustmaster. A nebudou chybět ani stupně vítězů. To a ještě na mnohem více uvidíte v letošní sezóně Thrustmaster Virtual GP 2017, tak se nezapomeňte dívat. Startujeme již tento víkend, 4. února 2017!

pohar

Přidat komentář / Add a comment