Turnaj HyperX DiRT4 se blíží!

Jak jste si již mohli všimnout na našem Facebooku, na sobotu 10. června toho chystáme více než jen další závod našeho šampionátu Thrustmaster Virtual GP. Hned po jeho skončení se totiž vrhneme na speciální turnaj při příležitosti vydání nového dílu série DiRT od Codemasters a také každoroční herní akce E3! A jako hlavní cenu máme připraveny švýcarské luxusní hodinky značky Certina!

Společně s partnery akce HyperX, Certina a Playman chystáme program plný závodění v této nové závodní hře a se zajímavými cenami. Těšit se můžete na tvrdé závodění, jízdu na limitu a mačkání plechů, to vše na asfaltu, šotolině nebo třeba i na ledu! A ani tentokrát nebude chybět živý online přenos z celé akce, která bude v sobotu od 16 do 20 hodin.

Pokud se však chcete zúčastnit, pak doražte do našeho pražského RE-PLAY studia na Bělehradské 13 v areálu Funarena (stačí se orientovat směrovkami na paintball). Pro účast se musíte zaregistrovat pomocí tohoto formuláře. Konkrétní průběh turnaje a jednotlivých závodů upravíme podle počtu lidí, ale zajezdí si každý! Více informací pak bude na FB stránce akce.

ss_cfeb262662bc7e6f852db299902637c59642273b.1920x1080

A na co vše se můžete v DiRT 4 těšit? Přes padesát nejlepších off-road a rallye aut, která si můžete přát – včetně Fordu Fiesta, Mitsubishi Lancer Eva, Subaru WRX STI. Tyto stroje pak můžete prohnat těmi nejtěžšími závody v prostředí Austrálie, Španělska, Michiganu USA, Švédska či Walesu.

Krom klasického rallye přináší DiRT 4 rovněž i oficiální licenci na FIA mistrovství světa v rallycrossu, tedy i včetně oficiálních vozů a tratí. A pro vyznavače ještě drsnějších závodů nebudou chybět ani všelijaké buggyny nebo trucky.

ss_76b9373f3f4813d771ae84fc9de74ea7be8ef7db.1920x1080

V novém díle nebude chybět ani kariéra, kde na vás bude po absolvování DiRT akademie čekat celá řada soutěží. Postupně si budete jako jezdec získávat respekt ostatních, dostanete se k lepším strojům a těžším soutěžím a vybudujete si vlastní tým. Samozřejmostí je i multiplayer a možnost závodit s přáteli nebo s lidmi z celého světa. To vše samozřejmě v moderním grafickém kabátku, s využitím nejnovějších technologií a kompletně přepracovaným modelem poškození, který je zatím nejrealističtější v celé sérii.

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *