Závod v Mugellu se odkládá, další bude Rakousko!

Organizátoři Virtual GP jsou bohužel nuceni oznámit, že závod v Italském Mugellu se odkládá na později, dalším závodem bude dle kalendáře 1. července rakouský Red Bull Ring. Tento závod se určitě konat bude a o konkrétním datu bude rozhodnuto v následujících týdnech.

Spa14

Závod, který se měl jet tuto sobotu 10. června je nejspíše prokletý. Nejdříve byli organizátoři šampionátu nuceni ke změně okruhu z českého Masarykova okruhu na italské Mugello, kvůli technickým problémům, konkrétně nefunkčnosti tratě v nejnovější verzi hry Assetto Corsa. Nyní je ovšem nutné odložit celý závod kvůli dalším problémům. Tento závod postihla absence hned několika závodníků, což by závodu neprospělo, a rovněž i absence komentátora. Z těchto a dalších důvodů bude i pro všechny fanoušky Thrustmaster Virtual GP lepší tento závod odsunout na pozdější datum, které včas oznámíme. Dalším závodem v kalendáři je tak Rakousko, která se jede 1. července.

Pro zájemce o náš turnaj HyperX DiRT4 se samozřejmě nic nemění, turnaj se odehraje dle původního plánu. Pokud nevíte o co se jedná, pak se určitě mrkněte sem, kde se dozvíte více.

Přidat komentář / Add a comment