sepang

Desátý závod sezony se pojede v Malajsii již tuto sobotu!

Desáté kolo našeho šampionátu zavítá do exotické Malajsie, konkrétně na dobře známý okruh Sepang. Živý komentovaný přenos bude začínat ve 13:00 a závod samotný začne ve 14:00. Sledovat ho můžete zde.

Malajský závod je třetím před koncem a v nejlepší možné pozici do něj nastoupí Michal Šmídl s týmem Big Shock, který vede šampionát s osmi body náskoku na druhého Martina Štefanka s týmem Republic of Gamers. Šmídl ovšem v šampionátu něco ztratil, neboť za sebe nedokázal zajistit náhradu do posledního závodu, který musel vynechat, a tak mu bylo strženo pět mistrovských bodů. Jaroslav Honzík má pohodlnou pozici na třetím místě, ale spíše než dohánět úvodní dvojici si musí dávat pozor na čtvrtého Vojtěcha Polesného, který sice ztrácí dvacet čtyři bodů, nicméně jeho forma je skvělá, což dokázalo jeho vítězství v posledním závodě na Monze. Ale i ten se bude muset ohlížet přes rameno, neboť pátý Petr Zoubek na něj ztrácí pouze šest bodů.

Šampionát

Co se týče soupisky jezdců, tak ve voze Effective Racing se opět ukáže Karel Baško a do kokpitu LYNX opět usedne Robin Lukáš. Tým TP-Link bohužel tentokrát nebude reprezentovat ani jeden z jejich dvou pilotů. Krom těchto změn zůstává soupiska ve své běžné podobě.

Opět platí, že můžete tipovat výsledky závodu v naší soutěží o hodinky Certina. Závod můžete také sledovat v našem Live Timingu a po závodě nezapomeňte hlasovat pro Jezdce dne!

Přidat komentář / Add a comment