Virtual GP se opět vrací do Itálie, předposlední závod se pojede v Mugellu

Tento víkend nás čeká už předposlední závod sezony. Potřetí se přitom podíváme do Itálie, tentokrát vozy budou svištět po asfaltu na okruhu Mugello. Přímý přenos můžete sledovat zde v neděli od 12:00, ve 13:00 startuje samotný závod, který je vypsán na 29 kol.

Do předposledního závodu jde s náskokem 11 bodů v šampionátu Michal Šmídl jako lídr. Martin Štefanko má stále šanci titul získat pro sebe, nicméně bude potřebovat nějaké to štěstí. Kdyby však měl opravdu velké neštěstí a Michal Šmídl vyhrál závod, pak bude mít závodník BigShocku jistý již třetí titul. Svou roli by také mohl hrát bod za nejrychlejší kolo závodu, takže na to Šmídl i se Štefankem určitě budou tlačit, aby bodový zisk maximalizovali.

Championship Web

Co se týče jezdeckých soupisek pro tento závod, tak ve voze LYNX uvidíme opět Jana Frajbiše, do vozu Effective Racing se po dlouhé době vrátí Richard Chlad. V kokpitu ovšem bude opět sedět i Robin Lukáš a to ve voze TP-Link, bohužel ani jeden ze stávajících jezdců na závod dorazit nemůže a tým již nechce další penalizaci -5 bodů v šampionátu. Jinak se pojede v běžném složení.

Pro tento závod byla zakázána tvrdá směs pneumatik, jezdci tedy musí v závodě volit z nabídky super-měkké/měkké/středně-tvrdé, z nichž během závodu musí využít alespoň dvě.

Do začátku přímého přenosu můžete tipovat výsledky závodu v naší soutěži o hodinky Certina. Závod můžete také sledovat na našem Live Timingu a po závodě nezapomeňte hlasovat pro Jezdce dne!

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *