Mercedes-Benz A-Class

Odhalení cen pro TOP 3 závodníky

Ani v letošní sezóně nebudou chybět zajímavé ceny pro nejlepší trojici jezdců. Díky partnerství se značkou Mercedes-Benz nabídne Virtual GP odměny, které potěší nejednoho příznivce rychlých kol. Celková hodnota všech cen dohromady pak činí přes 350 tisíc korun a samotný vítěz dostane možnost si pořádně vychutnat veškerý luxus, který nabízí německá automobilka.

3. cena – AMG Driving Academy – PERFORMANCE-Training

Třetí nejlepší jezdec Mercedes-Benz Virtual GP dostane příležitost absolvovat kurz sportovní jízdy v rámci AMG Driving Academy. Konkrétně půjde o jednodenní kurz PERFORMANCE-Training a to na mosteckém autodromu. V tomto základním kurzu si může řidič zlepšit své schopnosti za volantem a vyzkoušet si základy sportovní jízdy, to vše pod vedením profesionálních instruktorů a s moderním vozovým parkem Mercedes-AMG.

2. cena – AMG Driving Academy – PERFORMANCE-Training a ADVANCED-Training

Podobná zábava čeká i na druhého nejlepšího, ale rozhodně se víc zapotí. Na rozcvičku tu bude výše zmíněny  PERFORMANCE-Training, který po potřebném zahřátí vystřídá rozšířený dvoudenní kurz ADVANCED-Training. Ten se mnohem více zaměřuje na závodní schopnosti a pokročilé zvládnutí jízdy po okruhu, a to včetně teoretické průpravy. Vše opět pod vedením profesionálů a s moderními vozy Mercedes-AMG.

1. cena – roční zápůjčka vozu Mercedes-Benz třídy A

A na závěr to nejlepší. Vítěz letošního ročníku Mercedes-Benz Virtual GP 2018 dostane na celý jeden rok zapůjčený zcela nový vůz Mercedes-Benz třídy A. V rámci toho bude i kompletní servis, včetně hrazeného pojištění či dálniční známky. Letošní šampion si tak užije luxus značky Mercedes-Benz se vším všudy. Půjde o zcela nový model pro rok 2018 se všemi nejmodernějšími vymoženostmi a jediné, o co se bude muset výherce starat, bude tankování. Letošní varianta vozu třídy A byla odhalena na nedávné tiskové konferenci.

Prize money

Kromě toho nebudou ani v letošním roce chybět v Mercedes-Benz Virtual GP poháry a věcné odměny pro vítěze jednotlivých závodů. Novinkou pak také bude startovné pro jezdce, což bude určitá finanční částka, kterou dostanou všichni jezdci stejnou bez ohledu na umístění. Finanční odměny za úspěchy v závodě pak nově řeší konkrétní dohoda mezi jezdcem a sponzorem, kde půjde o zcela individuální záležitost, tak jak je tomu například ve Formuli 1.

O všechny ceny se začne bojovat již v sobotu 24. března, kdy se poprvé ukážou vozy Mercedes-AMG GT3, a to na italské Imole. Letošní ročník čítající dvanáct závodů pak uzavře finální závod na japonské Suzuce, který se pojede na herním veletrhu FOR GAMES.

Přidat komentář / Add a comment