Nejrychlejší nováček Doležal spojuje síly se SECCO+

V letošní sezóně Virtual GP nastoupí nová stáj pod značkou výrobce unikátních šumivých vín SECCO+. Jejich elegantní design se objeví na vozech řízených nejlepším nováčkem v kvalifikaci a finalistou slavného GT Academy, Petrem Doležalem. Ačkoliv se tým i jezdec chystají na svou premiéru, soupeři mají před bohatými zkušenosti Doležala respekt. Bude jedním z favoritů?

Nový ročník s názvem Mercedes-Benz Virtual GP přináší celou řadu změn. Tou nejdůležitější pro jezdce je, že se během sezóny vystřídají hned ve třech různých vozech. Závodníky tak čeká soutěž dovedností a schopností se adaptovat. Do pražského studia bude během sezóny dojíždět dvanáct soutěžících, kde budou proti sobě závodit na jednom místě. To vše opět s komentovanými živými přenosy a profesionální produkcí. Vítěz pak získá zápůjčku vozu Mercedes-Benz třídy A na celý jeden rok.

DolezalPetr Doležal

Nejrychlejší nováček kvalifikace a možná i černý kůň nadcházejícího ročníku Virtual GP, to je Petr Doležal, který má za sebou nespočet závodů na virtuální scéně. Připsal si řadu výher v různých simulátorech, od rFactoru, přes Assetto Corsa až po Live for Speed. Zkoušel i řadu vytrvalostních závodů, avšak největším úspěchem je finále GT Academy. Jeho životopis rozhodně budí respekt.

Kromě toho má opravdu bohaté zkušenosti ze skutečných závodů. Petr je dvojnásobným mistrem České republiky v rallycrossu, absolvoval soutěž FormulaStar, má za sebou i několik sezón v kartcrossu a spoustu dalšího. V minulých sezónách to měli závodníci ze skutečných aut obvykle těžké, ale vzhledem k bohatým zkušenostem z virtuálního světa může Petr rozhodně překvapit.

První nováček v letošní sezoně, máš radost z výsledku v kvalifikaci?

„Ze svého výkonu příliš spokojen nejsem, proto mám radost, že to vyšlo. První jsem byl pouze v kvalifikaci, ale kdo se stane nejlepším nováčkem, to se teprve ukáže během letošní sezony.“

Jak ses dozvěděl o Virtual GP? Sledoval jsi závody v minulosti?

„Občas jsem se díval na živé přenosy a záznamy a sledoval, jak se jezdcům daří a jaká je úroveň celé ligy.“

Jaké máš za sebou úspěchy ve virtuálním a reálném světě závodění?

„Ve virtuálním světě se mi podařilo vyhrát některé české i zahraniční závody a ligy. V reálných závodech počítám za úspěch 2x titul Mistra ČR v rallycrossu, finále v soutěži FormulaStar, celkové 5. místo v Evropském GT Academy, celkové vítězství v Československém autoslalomu, 2x titul Vicemistra v Kartcross Mascom Cupu a některá vítězství v závodech do vrchu či motokárových a okruhových závodech.“

Budou tři různá auta pro tebe výhodou? Jaké máš cíle?

Myslím, že pro mě budou výhodou, protože s formulí zatím nemám tu správnou rychlost. Cíl je si závody užít, a když se povede nějaký úspěch, budu mít samozřejmě radost.“

Dolezal Secco+

 

SeccoPlus

 

SECCO+ nabízí příjemný zážitek, který sjednocuje exotickou chuť a vysokou kvalitu německého vína s životním stylem, potěšením a radostí. To vše je podtrženo zlatým designem vyzařujícím úspěch a výjimečnost.

Výjimečnost koktejlu SECCO+ se skrývá v kombinaci šumivého vína s osvěžující ovocnou příchutí, jenž nabízí jedinečný zážitek i pro ty nejvytříbenější labužníky. Zaručeně se stane nedílnou součástí každého dobrého večírku a dá mu punc exkluzivity.

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *