Druhý závod sezóny v úzkých ulicích města Macau

Letošní ročník Mercedes-Benz Virtual GP je v plném proudu a nadešel čas pro druhý závod. Po úvodním podniku sezóny v italské Imole je známé první rozložení sil, jezdci poznali své silné a slabé stránky a nyní je čas odvety. Druhý podnik sezóny hostí město Macau, bývalá portugalská kolonie, která je v současnosti správní oblastí Číny. Jde o legendární závodní trať, podobně kultovní jako Monte Calo v Monaku. Virtual GP se vrací do ulice měst poprvé od první sezóny, která v kalendáři měla závody v Monaku a v Singapuru. Macau startuje již tuto sobotu 14. 4. a pojede se opět s vozy Mercedes-AMG GT3. Kdo se popere se záludnou a úzkou tratí nejlépe? Přímý přenos s český komentářem můžete sledovat od 13:00 zde.

Přenos jako takový od 13 hodin nabídne studio, rozhovory a samozřejmě také akci na trati. Živě budete moci sledovat kompletní kvalifikaci a samozřejmě i závod, ten má opět délku vyměřenou na 42 minut + 1 extra kolo navíc. Po prvním závodě vede šampionát jezdců Michal Šmídl v barvách Predatoru před svým týmovým kolegou Vojtěchem Polesným. Třetí příčka zatím patří Michalu Blažkovi, který si v barvách Lenovo Legion připsal své první pódium v kariéře. Zajímavé bude také sledovat obhájce titulu Martina Štefanka (Republic of Gamers), tomu se první závod vůbec nepovedl a obsadil pouze deváté místo. Zcela jistě se však chce vrátit zpět na pódium. Kompletní seznam jezdců či letošní kalendář naleznete na našem webu.

Imola S

Ani v letošním sezóně nechybí tipovací soutěž, do které můžete posílat své tipy nejdéle do 12 hodin v den závodu, takže se nezapomeňte zúčastnit. Již brzy odhalíme skvělou cenu, kterou vyhraje soutěžící s největším počtem bodů na konci sezóny. Stejně tak i letos můžete už během závodu hlasovat pro svého Jezdce dne, hlasování se opět otevře krátce po startu závodu a bude možné poslat hlas až do čtvrtka 26. dubna. Více informací o aktuální sezóně je k dispozici zde.

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *