AmazonPrime

Virtual GP míří na Amazon Prime

Virtual GP dnešním dnem oznamuje, že všech dvanáct závodů sezóny Thrustmaster Virtual GP 2017 je nyní s anglickým komentářem k dispozici na platformě Amazon Prime pro diváky ve Velké Británii a v USA.

Aktuální ročník Mercedes-Benz Virtual GP 2018 bude následovat brzy, nové epizody pak vyjdou vždy týden po odjetí závodu.

Pro Virtual GP jde o první dohodu s vysílacími právy na mezinárodní úrovni. Je to příležitost představit tento unikátní a zajímavý projekt virtuálního závodění divákům po celém světě.

Kompletní ročník je dostupný ke sledování a stahování pro zákazníky služby Prime ve Velké Británii a USA na řadě platforem, včetně vybraných chytrých televizorů, Fire TV, tabletů Fire a mobilních zařízeních se systémy Android a iOS prostřednictvím aplikace Prime Video. Všechny epizody jsou zároveň k dispozici k zapůjčení či zakoupení pro ty, kdo službu Prime nevyužívají.

Prime Video nestojí zákazníky Amazon Prime nic navíc. Pro službu Prime je k dispozici rovněž třicetidenní zkušební doba na www.amazon.co.uk/prime pro Velkou Británii nebo na www.amazon.com/prime pro USA. Seznam všech zařízení podporujících Amazon Video je k dispozici na www.amazon.com/howtostream.

Thrustmaster Virtual GP 2017 – Amazon Prime UK

Thrustmaster Virtual GP 2017 – Amazon Prime US

 

Amazon-Prime-Blue

Přidat komentář / Add a comment