Laguna Seca Preview

Sezóna pokračuje třetím závodem na okruhu Laguna Seca

Šampionát Mercedes-Benz Virtual GP se pro třetí podnik letošní sezóna přesouvá z úzkých uliček Macau na klasickou závodní trať známou jako Laguna Seca. Tento okruh měř lehce přes tři a půl kilometru a patří mezi klasiky automobilového závodění. Virtual GP zde navíc čeká premiéra v USA. Závod s vozy Mercedes-AMG GT3 na okruhu Laguna Seca se koná již tuto sobotu 28.4. a opět bude k dispozici přímý přenos s českým komentářem, který začne ve 13 hodin.

Po dvou závodech z dvanácti se na čele průběžného pořadí drží i nadále Michal Šmídl ze stáje Predator s 51 body. O celkové druhé místo lze očekávat tuhé boje, protože nováčka Petra Doležala (SECCO+), Michala Blažka (Lenovo Legion) a Vojtěcha Polesného (Predator) dělí pouhé tři body. Polesný se navíc závodem v Macau doslova protrápil, zatímco Doležal a Blažek zbytku startovnímu poli ujeli a dokončili na druhém, resp. třetím místě. Loňský šampion Martin Štefanko má zatím obří smůlu, v barvách Republic of Gamers vybojoval zatím jen 14 bodů a patří mu pátá příčka. Kompletní seznam jezdců či letošní kalendář naleznete na našem webu.

Macau Šampionát

V přímém přenosu nabídne Mercedes-Benz Virtual GP 2018 opět studio, rozhovory a kompletní přenos kvalifikace a závodu, ten je opět vypsán na 42 minut + 1 extra kolo. Oba předchozí závody nabídly dramatickou podívanou plnou nádherných soubojů a není tedy pochyb o tom, že na okruhu Laguna Seca lze očekávat to samé. Kdo se nejlépe popere se slavnou Vývrtkou a s chladnými teplotami na trati? Dokáže někdo porazit Michala Šmídla a tým Predator? Odpovědi na tyto otázky nabídne až sobota ve 13 hodin.

Samozřejmě nesmí chybět připomenutí tipovací soutěže, ve které můžete vyhrát elegantní hodinky Mercedes-Benz z řady Black Edition Business. Jde o sportovní model s vysoce kvalitním páskem z nerezové oceli, vyráběné jsou ve Švýcarsku a jejich prodejní cena se pohybuje kolem 13 tisíc korun. Stejně tak i letos můžete hlasovat pro svého Jezdce dne, hlasování začne krátce po startu závodu ve 14 hodin a hlasy svým jezdcům můžete posílat až do čtvrtka 17. května. Více informací o aktuální sezóně je k dispozici zde.

Živý přenos můžete sledovat na:

Přidat komentář / Add a comment