Brands Hatch Preview

Brands Hatch posledním podnikem vozů Mercedes-AMG GT3

V sobotu 19.5. pokračuje sezóna Mercedes-Benz Virtual GP 2018. Pojede se již čtvrtý závod letošního ročníku, který se ovšem ponese v duchu loučení. Na britském okruhu Brands Hatch se totiž vůbec naposledy představí vozy Mercedes-AMG GT3. Dokáže Martin Štefanko z Republic of Gamers na závěr zastavit Predator Michala Šmídla v honbě za čtvrtým vítězstvím? Sledujte přímý přenos s českým komentářem, a to opět od 13 hodin. Odkazy na stream naleznete na konci článku.

Po prvních třech závodech z dvanácti je ve vedení šampionátu Michal Šmídl ze stáje Predator, který má 77 bodů z 78 možných. O průběžné druhé místo i nadále svádějí těsnou bitvu Michal Blažek (Lenovo Legion), Petr Doležal (SECCO+), Vojtěch Polesný (Predator) a nově také Martin Štefanko (Republic of Gamers), který se na okruhu Laguna Seca objevil letos poprvé na pódiu.

Právě Petra Doležala se ovšem týká jedna změna. Pilot stáje SECCO+ nebude moci do tohoto závodu nastoupit a jako náhradník se na startu objeví zkušený Jan Frajbiš. Ten v předchozích sezónách Virtual GP vybojoval hned několik pódií a také jedno vítězství. Jak se mu podaří návrat mezi elitní závodníky?

Laguna Seca Šampionát

Vše z čtvrtého podniku Mercedes-Benz Virtual GP 2018 můžete sledovat prostřednictvím přímého přenosu v sobotu od 13 hodin. Závod samotný pak odstartuje o hodinu později a je opět vypsán na 42 minut + 1 extra kolo. Chybět nebude ani hlasování pro Jezdce dne a samozřejmě i nadále platí možnost se zúčastnit naší tipovací soutěže o elegantní hodinky Mercedes-Benz v hodnotě 13 tisíc korun.

Více informací o aktuálním ročníku je k dispozici zde. Na našem webu nalenzete také kompletní seznam jezdců a týmů nebo kompletní kalendář letošní sezóny 2018.

Živý přenos můžete sledovat na:

Přidat komentář / Add a comment