Suzuka

Sezónu 2018 uzavře japonská Suzuka na FOR GAMES

Letošní ročník Mercedes-Benz Virtual GP 2018 je u konce. Zbývá už jen jeden jediný závod, který se odjede v rámci herního veletrhu FOR GAMES, a to v sobotu 27. října netradičně od 10:00. Kdo ovšem chce, může přijít fandit přímo na místo a potkat se s jezdci, třeba i s trojnásobným šampionem Michalem Šmídlem (Predator).

Poslední dvanáctý závod má speciální dopolední program ve spolupráci s Playstation RE-PLAY FAN DAY. Zde bude Virtual GP probíhat od 9 do 11 hodin. Těšit se můžete také na speciální prezentaci jezdců. Co se týče samotného závodu, finále již tradičně patří japonskému okruhu Suzuka. O titulu se sice rozhodovat nebude, ale bitva o celkové třetí místo je ještě neuvěřitelně těsná.

Už několik závodů má Michal Šmídl ze stáje Predator svůj třetí titul jasný. Víceméně jistotu druhého místa má už nyní také Martin Štefanko (Republic of Gamers). Ale o třetí místo se poperou Daniel Liščák (SECCO+), který opět nahrazuje Petra Doležala, a Michal Blažek (Lenovo Legion). Do tohoto souboje zcela jistě promluví také Andrej Chlebec (Alza Gaming), který ačkoliv bodově má šanci malou, tak to neznamená, že by se přestal snažit. O celkové šesté místo svedou souboj Vojtěch Polesný (Predator) a Jaroslav Honzík (Thrustmaster), oba dělí pouhé dva body.

Monza

Samozřejmě i tentokrát bude vše vysíláno živě, ačkoliv v jiném čase, a to od 9:30 hodin. Závod vypukne přibližně v 10 hodin. Kdo ovšem chce, může dorazit i přímo na místo, potkat naše jezdce a případně získat i nějaké tipy na kvalifikaci, která se rychle blíží a jejíž detaily velice brzy zveřejníme. Odkazy na jednotlivé streamy jsou k dispozici níže. Závod je vypsaný na 26 kol a i tentokrát můžete po startu hlasovat pro svého Jezdce dne. Připomínáme také naší tipovací soutěže o elegantní hodinky Mercedes-Benz, tentokrát je uzávěrka již v sobotu dopoledne v 8:00.

Více informací o aktuálním ročníku je k dispozici zde. Na našem webu naleznete také kompletní seznam jezdců a týmů nebo kompletní kalendář letošní sezóny 2018.

Živý přenos můžete sledovat na:

Přidat komentář / Add a comment