Silverstone

Sezóna 2019 nabídne až 22 jezdců a také online závody

Konec sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2018 je u konce, a tak nadešel čas trochu poodhalit roušku nad tím, co nás čeká v roce příštím. Už letos jsme se rozhodli pro dramatickou změnu formátu, kdy se v průběhu roku vystřídaly tři různé vozy a v tomto trendu pokračujeme. Cílem je nabídnout skvělou a dramatickou sezonu nejen pro jezdce, ale i majestátní podívanou pro diváky. Rozhodli jsme se tedy otevřít brány i těm, kteří preferují online závody, a navíc rozšířili startovní pole na 22 jezdců. Více informací včetně prvních detailů ohledně listopadové kvalifikace naleznete v tomto článku.

Suzuka

Sezónu 2018 uzavře japonská Suzuka na FOR GAMES

Letošní ročník Mercedes-Benz Virtual GP 2018 je u konce. Zbývá už jen jeden jediný závod, který se odjede v rámci herního veletrhu FOR GAMES, a to v sobotu 27. října netradičně od 10:00. Kdo ovšem chce, může přijít fandit přímo na místo a potkat se s jezdci, třeba i s trojnásobným šampionem Michalem Šmídlem (Predator).

Red Bull Ring

V Rakousku si Šmídl dojel pro desáté vítězství z deseti závodů

Zisk titulu v šampionátu Mercedes-Benz Virtual GP 2018 a již třetího titulu ve Virtual GP celkově vůbec nerozhodilo pilota stáje Predator. Michal Šmídl si dojel pro již desáté vítězství v sezóně a zůstává i nadále neporažen. Martin Štefanko v barvách Republic of Gamers je mu však stále blíž. Navíc se naplno rozhořel i boj o celkové třetí místo.

F1 Esports Pro Draft

Z deníku finalisty F1 Esports: Martin Štefanko

Ve Virtual GP vždy rádi vidíme úspěchy našich jezdců i v jiných šampionátech a ligách. I proto jsme nadšení, že dva z našich závodníků se dostali i do F1 Esports Pro Draftu, kde si je vybral Haas F1 Team pro reprezentaci v rámci F1 Esports Pro Series. Řeč je o Michalu Šmídlovi (Predator) a Martinu Štefankovi (ROG) a zde je pár věcí z deníku druhého jmenovaného.

Podium2_web

Monza Preview

Italská Monza hostí předposlední závod sezóny

Konec sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2018 se blíží. Nadešel čas na předposlední jedenáctý podnik roku, který bude hostit legendární trať v italské Monze. Dokáže konečně někdo Michala Šmídla a Predator zastavit? Co třeba Dan Liščák, bývalý vicemistr prvního ročníku Virtual GP, který usedne jako náhradník do vozu SECCO+? Uvidíme v sobotu ve speciálním čase.

Red Bull Ring

Desátý podnik sezóny na úpatí Alp

Ačkoliv Michal Šmídl ze stáje Predator má titul jasný, sezóna i nadále pokračuje a je stále o co bojovat. V sobotu čeká dvanáct závodníků již desátý podnik letošní sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2018. S formulemi tentokrát budou závodit na úpatí Alp, na okruhu Red Bull Ring v Rakousku. A podle časů z testů to vypadá na opravdu těsný závod!

Silverstone Preview

Formule si odbydou premiéru na okruhu Silverstone

V sobotu začne třetí a závěrečná část letošní sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2018. Dvanáct závodníků tentokrát usedne do moderních hybridních formulí z dílen Race Sim Studia, originálních monopostů postavených podle specifikace vozů Formule 1 z roku 2017. Při této příležitosti pak na jezdce čeká opět klasický okruh, a to kolébka motorsportu – britský Silverstone. Dokáže někdy v devátém závodu sezóny sesadit Michala Šmídla (Predator) z trůnu?