Jak si nastavit profil?

Pokud se chcete účastnit našich závodů, pak již jistě víte, že požadujeme plně vyplněný profil včetně profilové fotky. To kvůli tomu, abychom mohli snadno připravit grafiku pro každý závod či šampionát. Na této stránce tak najdete kompletní návod, jak profil vyplnit, jak nahrát fotografii a také jaké podmínky musí fotografie splňovat.

Bohužel v současné době profil a rovněž i registrace do závodů jsou z technických důvodů dostupné pouze v angličtině. A i proto tu máme tento návod, který vše podrobně popíše.

Nastavení
1. krok – Po přihlášení se v pravém panelu nachází část pro uživatele, zde klikněte na “Profile”.

Nastavení
2. krok – Otevře se stránka s profilem uživatele. V pravém horním rohu máte ikonku symbolizující Nastavení. Kliknutím na ní se otevře menu ve kterém vyberte “Edit Profile” pro editaci profilu.

Nastavení
3. krok – Nyní se otevře stránka s úpravou profilu a vy můžete profil editovat. Klikněte tedy na symbol avataru a v menu zvolte “Upload Photo”.

Nastavení
4. krok – Nahrání profilové fotografie.

Nyní můžete nahrát svou profilovou fotografii, která bude sloužit jako Závodní avatar. Ale existuje několik podmínek, které avatar musí splňovat.

  • Musí to být reálná fotografie, nejlépe obličeje.
  • Fotografie musí mít čtvercový tvar
  • Požadované rozlišení je 150x150px, doporučené je 600x600px
  • Maximální velikost souboru je 250kb
  • Povolené typy souborů jsou jpg, jpeg a png

Nastavení
5. krok – Kromě fotografie je třeba také vyplnit řádky s Křestním jménem, Příjmením a ujistit se, že v řádku E-mail je e-mailová adresa, kterou používáte. Rovněž v řádce Preferred Language můžete vybrat Czech, abychom věděli, že si přejete případnou komunikaci v českém jazyce. Poté stačí již jen kliknout na Update Profile a veškeré nastavení se uloží.

 

 

Jak zjistit své GUID?

Pokud se chcete účastnit našich závodů na Assetto Corsa, budete potřebovat znát svoje GUID číslo. Proč? Slouží totiž k jednoznačné identifikace závodníků a díky tomu vás můžete přidat na server do konkrétního vozu, můžeme nastavit k vám konkrétní věci (zejména TV grafika) a případně také pozici na startovním roštu. Tento identifikátor se dá získat velice snadno a to jen v několika krocích a právě na to se teď podíváme.

GUID

1. krok – Na Steamu si otevřete stránku se svým webovým profilem.

GUID

2. krok – Po načtení stránky klikněte do prázdného místa a zvolte Copy Page URL / Zkopírovat adresu.

GUID

3. krok – Nyní otevřete steamidfinder.com a do rámečku vložte zkopírovanou adresu, poté klikněte na Get SteamID.

GUID

4. krok – Ve výsledcích se na třetí řádce nachází údaj steamID64, tak právě toto číslo si někam uložte, protože to je vaše GUID. A právě toto číslo budete potřebovat při registracích do našich závodů.