Alza Gaming se vrací, do kokpitu usedne Chlebec

Do šampionátu Virtual GP se vrací stáj Alza Gaming. Po roční přestávce se tým lídra na trhu internetových obchodů znovu objeví na scéně virtuálních závodů. Za svého posledního působení byli často na pódiu a není pochyb o tom, že cílem bude na tyto skvělé výsledky navázat. Proto do jejich vozu usedne slovenský závodník Andrej Chlebec, který je připraven předvést svůj talent.

Nový ročník s názvem Mercedes-Benz Virtual GP přináší celou řadu změn. Tou nejdůležitější pro jezdce je, že se během sezóny vystřídají hned ve třech různých vozech. Závodníky tak čeká soutěž dovedností a schopností se adaptovat. Do pražského studia bude během sezóny dojíždět dvanáct soutěžících, kde budou proti sobě závodit na jednom místě. To vše opět s komentovanými živými přenosy a profesionální produkcí. Vítěz pak získá zápůjčku vozu Mercedes-Benz třídy A na celý jeden rok.

ChlebecAndrej Chlebec

Bez pochyb patří v současnosti k nejrychlejším závodníkům na československé scéně. Má za sebou řadu úspěchů na místní scéně, avšak v poslední době začal závodit na iRacingu, kde se učí od světové špičky a již patří mezi nejrychlejší talenty. Krom bohatých zkušeností s virtuálním závoděním rovněž absolvoval reálnou soutěž RaceStar a rekreačně se pak věnuje motokárám.

Loňskou sezónu Andrej neodjel celou, jelikož se v kokpitu střídal s Danielem Liščákem. Má tak za sebou jen 6 startů, ve kterých si dojel nejlépe pro 6. příčku. V průběhu sezóny se však neustále zlepšoval s nejnověji nabytými zkušenostmi ze světového prostředí je připraven se v letošním roce pokusit poprat o příčky nejvyšší.

Letos tě čeká první kompletní sezóna, těšíš se? Jaké máš cíle?

„Na túto sezónu sa skutočne veľmi teším keďže sa zúčastním všetkých závodov, moje ciele sú obrovské pretože od minulého roka som sa veľmi zlepšil, začal som profesionálne jazdiť iRacing a trénujem 5 až 6 hodín denne, takže cieľ musí byť boj o titul.“

Jak ses chystal na kvalifikaci? Očekával jsi přímý postup z vozů GT?

Na kvalifikáciu som sa veľmi dobre pripravil a tešil som sa ňu, čo sa týka priebehu tak s F1 na Barcelone som zajazdil veľmi zle, až 4 miesto, a bol som veľmi nahnevaný sám na seba. Do GT som išiel s tým, že musím vyhrať, jak Q, tak závod, čo sa aj podarilo i keď Jakki (Jan Sýkora) bol veľmi blízko. Moja rýchlosť nebola úplne optimálna ale stačilo to a postúpil som automaticky, čo som pred kvalifikáciou aj očakával.“

A na závěr, co si myslíš o novém formátu se třemi vozy? Vyhovuje ti to?

„Nový formát je úžasný. Každý si príde na svoje a myslím, že to vyhovuje takmer každému keďže sezónna bude veľmi pestrá.“

Chlebec Alza Gaming 

Alza Gaming Logo

Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2017, ve kterém Alza utržila podle předběžných výsledků téměř 21 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce (platba Bitcoinem, Litecoinem, prodej elektromobilů on-line, zavedení unikátní služby Třetinka, vyučování samostatného předmětu E-commerce B2C na VŠE, expanze do Maďarska, Rakouska a další). Alza doručuje své zboží a má otevřené prodejny i o víkendu. Zákazníci si mohou své objednávky vyzvednout v široké síti samoobslužných AlzaBoxů. Firma také nabízí unikátní klubový program Alza Premium, podporuje start-upy, pro herní a hi-tech nadšence otevřela  Alza TechZone v Holešovicích, spustila prodejnu budoucnosti, na Showroomu otevřela profesionální foto-video studio, SmartHome a neustále rozšiřuje své produktové portfolio. Za své úspěchy získala řadu ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka mezi e-shopy, Křišťálovou Lupu, MasterCard Obchodník roku atd. Společnost se chová odpovědně, v loňském roce podpořila přes 40 neziskových organizací.

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *