Italská Monza hostí předposlední závod sezóny

Konec sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2018 se blíží. Nadešel čas na předposlední jedenáctý podnik roku, který bude hostit legendární trať v italské Monze. Dokáže konečně někdo Michala Šmídla a Predator zastavit? Co třeba Dan Liščák, bývalý vicemistr prvního ročníku Virtual GP, který usedne jako náhradník do vozu SECCO+? Uvidíme v sobotu ve speciálním čase.

Jedenáctý závod sezóny odstartuje o dvě hodiny dříve než normálně, ale trávit poledne u virtuálních závodů se vyplatí. Jezdce totiž čeká italská Monza, legendární, avšak záludná trať, která žádné chyby neodpouští. Na dlouhých a rychlých rovinkách se ovšem dá perfektně pracovat s větrným pytlem a systémem ERS, a tak je možné, že se dočkáme celé řady soubojů kolo na kolo. Navíc nelze opomenout, jak úzké jsou šikany na tomto okruhu. Jezdci to nebudou mít vůbec jednoduché.

Michal Šmídl v barvách Predatoru má svůj třetí titul již chvíli pojištěný. Za ním to ovšem i nadále zůstává zajímavé. Martin Štefanko (Republic of Gamers) se snaží odpoutat od těsné bitvy o celkové třetí místo, avšak každá chyba ho může stát hodně. Mezi Michalem Blažkem (Lenovo Legion) a Petrem Doležalem (SECCO+) je v souboji o třetí místo rozdíl pouhých pěti bodů. Doležal se ovšem na trati neobjeví, místo něj nastoupí Dan Liščák, který má ovšem ve Virtual GP spoustu zkušeností a ve formulích se mu daří. Díky dvě pódiím v řadě se k dvojici rychle blíží Andrej Chlebec ze stáje Alza Gaming. A ve své formě polevit nehodlá.

Red Bull Ring

Přímý přenos nebude chybět ani tentokrát, ale pozor, program o posunut o dvě hodiny. Přenos začíná již v 11:00. Následovat bude v 11:10 kvalifikace, poté studio a na 12:00 je naplánovaný start samotného závodu. Odkazy na jednotlivé streamy jsou k dispozici níže. Závod je vypsaný na 29 kol a i tentokrát můžete po startu hlasovat pro svého Jezdce dne. Připomínáme také naší tipovací soutěže o elegantní hodinky Mercedes-Benz, tentokrát je uzávěrka již v sotobu dopoledne v 10:00.

Více informací o aktuálním ročníku je k dispozici zde. Na našem webu naleznete také kompletní seznam jezdců a týmů nebo kompletní kalendář letošní sezóny 2018.

Živý přenos můžete sledovat na:

You might be interested in

LEAVE YOUR COMMENT

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *